Бакалавриатқа түсу шарттары

. Условия и сроки поступления

1. Алматы Университетіне түсу үшін құжаттарды қабылдау 1 маусымнан басталады, 28 тамызға дейін, Қонаев 43 мекен-жайы бойынша өтеді.Әлімжанов к-сі Алматы университетінің "Сымбат" дизайн және технология академиясының қабылдау комиссиясында»
  2. Грантқа түсу үшін міндетті түрде ҰБТ тапсыру мерзімі 20 маусымнан 1 шілдеге дейін.
  3. Егер ҰБТ (50) нәтижесі бойынша өту балын жинамаса немесе ҰБТ-ға қатыспаса, онда 1-8 тамыз аралығында "Алматы" университетінің "Сымбат" дизайн және технология академиясының қабылдау комиссиясына өтініш беру қажет.Әлімжанов көшесі. ҰБТ қайта 19-24 тамыз аралығында өткізіледі, бірақ тек ақылы бөлімге түсу үшін ғана.
  4. Шығармашылық мамандықтарға түсу үшін қабылдау комиссиясына 7 шілдеден кешіктірмей "Алматы" университетінің "Сымбат" дизайн және технология Академиясына түсу үшін құжаттарды тапсыру қажет.
  5. Шығармашылық емтихандар "Алматы" университетінің "Сымбат" дизайн және технология академиясында 8-13 шілде аралығында өткізіледі, шығармашылық емтихандар екі пән бойынша өтеді, келесі мамандықтар бойынша келесі пәндер көрсетілген: Бейнелеу өнері және сызу - сурет (гипстен жасалған адамның бет маскасы), кескіндеме (натюрморт); сәндік өнер - сурет, кескіндеме, Композиция; Сценография - сурет, кескіндеме, Композиция; Графика - сурет, кескіндеме; Композиция; Дизайн (сән, интерьер, жарнама) - сызу, сурет. Шығармашылық пәндер бойынша ең төменгі балл әр пән бойынша 15 балл, ең жоғарғы 40 балл болуы тиіс. Шығармашылық емтихандар "Алматы" университетінің "Сымбат" дизайн және технология академиясында тек бір рет өткізіледі.
  6. Егер сіз өткен жылдардағы мектептің немесе колледждердің түлегі университетке түсу үшін 17-23 шілде аралығында өтетін кешенді тестілеуді (КТ) тапсыруыңыз қажет. КТ қатысу үшін Сіз "Алматы" университетінің "Сымбат" дизайн және технология Академиясына түсу үшін құжаттарды 20 маусымға дейін тапсырасыз.
  7. Колледж түлегі ұқсас мамандық бойынша оқуды жалғастырғысы келетін (қысқартылған түрде-оқу мерзімі 3 жылға) Алматы университетінің "Сымбат" дизайн және технология Академиясына 17-23 шілде аралығында, екі пән бойынша (қосымша пәндер тізімі) КТ тапсырады, ең төменгі өту балы 35, ең жоғарғы 70.В случае если вы не набрали проходной балл по КТ проходившем в августе, вы поступаете на обучение в Академию дизайна и технологии «Сымбат» Университета «Алматы» на платное отделение и сдаете повторное КТ, которое будет проходить  с   20-24  января.
  8. Егер сіз 20 маусым мен 1 шілде аралығында ҰБТ тапсырған болсаңыз немесе КТ 17-23 шілде аралығында өту балынан жоғары балл алған болсаңыз, сіз 23-31 шілде аралығында қабылдау комиссиясында "Сымбат" дизайн және технология Академиясына өтініш толтырасыз.
  9. Алматы университетіне қабылдау тамыздың 10-нан 28-не дейін өтеді.
  10. Алматы университетіне түсуші талапкерлер үшін 3 сәуірден бастап Физика, Математика, География, Қазақстан тарихы, Дүние жүзілік өнер тарихы және Қазақстанның көркем мәдениеті, Қазақстанның бейнелеу өнері, сурет, сызу, кескіндеме, Композиция пәндері бойынша дайындық курстары (ақылы негізде) жұмыс істейді.